PREDAJ a ROZVOZ NEPRERUŠENÝ!

Vodiči sú vybavení ochrannými prostriedkami.
Produkty sú dezinfikované.

Referencie

vozicek1Miloš Slivka:
Keďže som už nezvládal ujsť dlhšiu vzdialenosť po svojich, rozhodol som sa zakúpiť elektrický invalidný skúter. Keď som objavil vašu stránku, veľmi milo ma prekvapila predovšetkým cena elektrických skútrov. Pri objednávke bol Váš pracovník veľmi ochotný a skúter som mal ihneď na druhý deň doma. Všetko prebehlo bez problémov a vozík jazdí skvelo. Veľmi ďakujem!

 

vozicek2Anna Zemanová:
Touto cestou Vám chcem veľmi poďakovať za invalidný skúter, ktorý som si kúpila tento rok na jar. Prídem s ním pohodlne do mesta na nákup aj na moju záhradku, kde nie je zrovna hladký terén. S kľudným svedomím môžem odporučiť aj tým, ktorí sa nemajú ako dostať do predajne, keďže mi priviezli domov na výber z dvoch predom vybraných vozíčkov, z ktorých som si po vyskúšaní jeden kúpila.

 

vozicek3Dušan Adamec:
Elektrický invalidný skúter som tu kúpil pre svojho otca k sedemdesiatym narodeninám. Skúter už mu slúži viac ako rok a doposiaľ sme neskonštatovali žiadne poruchy či nedostatky. Teraz som preto kúpil druhý elektrický invalidný skúter aj pre moju matku a opäť sme boli nadmieru spokojný. Jednanie bolo v oboch prípadoch rýchle a pán, s ktorým som jednal, bol veľmi ochotný. Navyše pri porovnaní s inými predajcami, sú ceny za invalidné skútre bezkonkurenčné.

 

+421 944 098 816 obchod@medicalspace.sk